Tidsbegrenset tilbud fra Oceania Cruises, utflukter inkludert!

Nå har du mulighetene til å sikre deg plass på en av disse flotte seilingene hvor også utflukter er inkludert!
Tilbudet gjelder ved bestilling innen 8. februar!

11. september 2019, 17 netter Montreal-Miami, Canada & New England
24. september 2019, 20 netter Seattle-Miami, Panamakanalen
14. oktober 2019, 18 netter Miami-San Francisco, Panamakanalen
19. oktober 2019, 11 netter New York-Montreal, Canada & New England
21. november 2019, 16 netter Miami-Los Angeles, Panamakanalen
7. desember 2019, 12 netter Rio de Janeiro-Buenos Aires, Sør-Amerika
18. desember 2019, 10 netter Miami-Miami, Cuba
19. desember 2019, 16 netter Buenos Aires-Santiago, Sør-Amerika
21. desember 2019, 16 netter Los Angeles-Miami, Panamakanalen
28. desember 2019, 11 netter Miami-Miami, Cuba

Oceania Cruises er et Upper-Premium rederi kjent for sin høye kvalitet på mat og gode service samt flotte reiseruter over hele verden. Skipene tar mellom 684-1250 gjester. Passer for voksne som ønsker en avslappende atmosfære i elegante omgivelser.

Inkludert på disse seilingene er: 
Alle måltider av høy kvalitet * Gratis adgang til spesialitetrestauranter * All alkoholfri drikke over hele skipet * Ubegrenset WIFI * Et godt utvalg landutflukter i hver havn, med unntak at dem som er merket Oceania Select, Oceania Exclusive, Executive Collection, Food & Wine Trails, Wellness and Culinary Discovery Tours.

Man kan i tillegg velge et av alternativene nedenfor:
1. House Select drikkepakke(champagne, musserende, vin, øl til lunsj og middag)
2. Ombordkreditt(summen er forskjellig på de ulike cruisene)

Cruiseprisene oppgitt nedenfor er i Euro og pr person i delt dobbeltlugar inkl. alt det ovennevnte. Tips til personalet, personlig forbruk om bord, visum og vaksiner kommer i tillegg. Vi er behjelpelig med fly og hotell. Pris og kapasitet er gitt med forbehold om endringer. Ønsker du pris på enkeltlugar, ta kontakt så sjekker vi for deg.

OceaniaNext
De minste skipene til Oceania Cruises gjennomgår totalrenovering i perioden 2018-2020. Insignia var klar desember 2018, Sirena blir klar i mai 2019, Regatta klar i september 2019 og Nautica klar i juni 2020.




Lugarer på Regatta, Insignia og Sirena
Balkong & Concierge lugar 20m2 inkl. balkong / Penthouse Suite 29m2 inkl. balkong.
Balkong og Concierge lugar er utseendemessig like, men bor man i Concierge lugar har man en del ekstra goder inkludert. I Penthouse Suite har man og butler inkludert.


Lugarer på Marina og Riviera

Balkong & Concierge lugar 26m2 inkl. balkong / Penthouse Suite 39m2 inkl. balkong.
Balkong og Concierge lugar er utseendemessig like, men bor man i Concierge lugar har man en del ekstra goder inkludert. I Penthouse Suite har man og butler inkludert.

 

11. september 2019, 17 netter Montreal-Miami

Seilingsrute Insignia
Sep 11 Wed Montreal, Canada Embark 1 PM 7 PM
Sep 12 Thu Trois-Rivieres, Quebec, Canada 8 AM 8 PM
Sep 13 Fri Quebec City, Quebec, Canada 8 AM 7 PM
Sep 14 Sat Saguenay, Quebec, Canada 8 AM 6 PM
Sep 15 Sun Cruising the Gulf of St. Lawrence
Sep 16 Mon Charlottetown, Prince Edward Island, Canada 8 AM 5 PM
Sep 17 Tue Sydney, Nova Scotia, Canada 8 AM 4 PM
Sep 18 Wed Halifax, Nova Scotia, Canada 8 AM 4 PM
Sep 19 Thu Bar Harbor, Maine, United States 9 AM 6 PM
Sep 20 Fri Boston, Massachusetts, United States 8 AM 5 PM
Sep 21 Sat New York, New York, United States 1 PM
Sep 22 Sun New York, New York, United States 5 PM
Sep 23 Mon Cruising the Atlantic Ocean
Sep 24 Tue St. George, Bermuda 12 PM
Sep 25 Wed St. George, Bermuda 5 PM
Sep 26 Thu Cruising the Atlantic Ocean
Sep 27 Fri Cruising the Atlantic Ocean
Sep 28 Sat Miami, Florida, United States Disembark 8 AM

Balkong lugar fra Euro 5 759,- pr person
Concierge lugar fra Euro 6 019,- pr person
Penthouse fra Euro 8 429,- pr person

I tillegg kan man velge ett av de to alternativene nedenfor
1. House Select drikkepakke(vin, musserende, øl til lunsj og middag)
2. Ombordkreditt USD 800,- pr lugar

send henvendelse

24. september 2019, 20 netter Seattle-Miami

Seilingsrute Regatta
Sep 24 Tue Seattle, Washington, United States Embark 1 PM 5 PM
Sep 25 Wed Victoria, British Columbia, Canada 8 AM 6 PM
Sep 26 Thu Astoria, Oregon, United States 9 AM 7 PM
Sep 27 Fri Cruising the Pacific Ocean
Sep 28 Sat Cruising the Pacific Ocean
Sep 29 Sun San Diego, California, United States 7 AM 5 PM
Sep 30 Mon Cruising the Pacific Ocean
Oct 1 Tue Cabo San Lucas, Mexico 1 PM 9 PM
Oct 2 Wed Mazatlan, Mexico 10 AM 7 PM
Oct 3 Thu Cruising the Pacific Ocean
Oct 4 Fri Acapulco, Mexico 8 AM 6 PM
Oct 5 Sat Cruising the Pacific Ocean
Oct 6 Sun Cruising the Pacific Ocean
Oct 7 Mon Puntarenas, Costa Rica 8 AM 6 PM
Oct 8 Tue Cruising the Pacific Ocean
Oct 9 Wed Panama Canal Daylight Transit
Oct 10 Thu Cartagena, Colombia 11 AM 6 PM
Oct 11 Fri Cruising the Caribbean Sea
Oct 12 Sat Cruising the Straits of Florida
Oct 13 Sun Havana, Cuba 8 AM 5 PM
Oct 14 Mon Miami, Florida, United States Disembark 8 AM

Balkong lugar fra Euro 5 789,- pr person
Concierge lugar fra Euro 6 139,- pr person
Penthouse fra Euro 8 029,- pr person

I tillegg kan man velge ett av de to alternativene nedenfor
1. House Select drikkepakke(vin, musserende, øl til lunsj og middag)
2. Ombordkreditt USD 800,- pr lugar

send henvendelse

14. oktober 2019, 18 netter Miami-San Francisco

Seilingsrute Regatta
Oct 14 Mon Miami, Florida, United States Embark 1 PM 6 PM
Oct 15 Tue Key West, Florida, United States 8 AM 5 PM
Oct 16 Wed Cruising the Straits of Florida
Oct 17 Thu Cruising the Caribbean Sea
Oct 18 Fri Cartagena, Colombia 8 AM 4 PM
Oct 19 Sat Colon, Panama 10 AM 11 PM
Oct 20 Sun Panama Canal Daylight Transit
Oct 21 Mon Cruising the Pacific Ocean
Oct 22 Tue Puntarenas, Costa Rica 7 AM 4 PM
Oct 23 Wed Corinto, Nicaragua 10 AM 7 PM
Oct 24 Thu Acajutla, El Salvador 7 AM 5 PM
Oct 25 Fri Cruising the Pacific Ocean
Oct 26 Sat Acapulco, Mexico 8 AM 5 PM
Oct 27 Sun Cruising the Pacific Ocean
Oct 28 Mon Cabo San Lucas, Mexico 8 AM 4 PM
Oct 29 Tue Cruising the Pacific Ocean
Oct 30 Wed Ensenada, Mexico 10 AM 7 PM
Oct 31 Thu Cruising the Pacific Ocean
Nov 1 Fri San Francisco, California, United States Disembark 8 AM

Balkong lugar fra Euro 5 359,- pr person
Concierge lugar fra Euro 5 699,- pr person
Penthouse fra Euro 7 429,- pr person

I tillegg kan man velge ett av de to alternativene nedenfor
1. House Select drikkepakke(vin, musserende, øl til lunsj og middag)
2. Ombordkreditt USD 800,- pr lugar

send henvendelse

19. oktober 2019, 11 netter New York-Montreal

Seilingsrute Riviera
Oct 19 Sat New York, New York, United States Embark 1 PM 6 PM
Oct 20 Sun Newport, Rhode Island, United States 8 AM 5 PM
Oct 21 Mon Boston, Massachusetts, United States 1 PM
Oct 22 Tue Boston, Massachusetts, United States 6 PM
Oct 23 Wed Bar Harbor, Maine, United States 8 AM 7 PM
Oct 24 Thu Saint John (Bay of Fundy), New Brunswick, Canada 7 AM 4 PM
Oct 25 Fri Halifax, Nova Scotia, Canada 10 AM 6 PM
Oct 26 Sat Sydney, Nova Scotia, Canada 9 AM 6 PM
Oct 27 Sun Charlottetown, Prince Edward Island, Canada 9 AM 6 PM
Oct 28 Mon Cruising the St. Lawrence River
Oct 29 Tue Quebec City, Quebec, Canada 8 AM 7 PM
Oct 30 Wed Montreal, Canada Disembark 8 AM

Balkong lugar fra Euro 4 759,- pr person
Concierge lugar fra Euro 5 019,- pr person
Penthouse fra Euro 6 219,- pr person

I tillegg kan man velge ett av de to alternativene nedenfor
1. House Select drikkepakke(vin, musserende, øl til lunsj og middag)
2. Ombordkreditt USD 600,- pr lugar

send henvendelse

21. november 2019, 16 netter Miami-Los Angeles

Seilingsrute Sirena
Nov 21 Thu Miami, Florida, United States Embark 1 PM 5 PM
Nov 22 Fri Cruising the Straits of Florida
Nov 23 Sat George Town, Cayman Islands 9 AM 5 PM
Nov 24 Sun Cruising the Caribbean Sea
Nov 25 Mon Cartagena, Colombia 7 AM 1 PM
Nov 26 Tue Panama Canal Daylight Transit
Nov 27 Wed Cruising the Pacific Ocean
Nov 28 Thu Puntarenas, Costa Rica 7 AM 4 PM
Nov 29 Fri San Juan Del Sur, Nicaragua 7 AM 4 PM
Nov 30 Sat Puerto Quetzal, Guatemala 12 PM 9 PM
Dec 1 Sun Cruising the Pacific Ocean
Dec 2 Mon Acapulco, Mexico 8 AM 5 PM
Dec 3 Tue Cruising the Pacific Ocean
Dec 4 Wed Cabo San Lucas, Mexico 8 AM 4 PM
Dec 5 Thu Cruising the Pacific Ocean
Dec 6 Fri Los Angeles, California, United States 2 PM
Dec 7 Sat Los Angeles, California, United States Disembark 8 AM

Balkong lugar fra Euro 4 549,- pr person
Concierge lugar fra Euro 4 809,- pr person
Penthouse fra Euro 6 539,- pr person

I tillegg kan man velge ett av de to alternativene nedenfor
1. House Select drikkepakke(vin, musserende, øl til lunsj og middag)
2. Ombordkreditt USD 800,- pr lugar

send henvendelse

7. desember 2019, 12 netter Rio de Janeiro-Buenos Aires

Seilingsrute Marina
Dec 7 Sat Rio de Janeiro, Brazil Embark 1 PM
Dec 8 Sun Rio de Janeiro, Brazil 8 PM
Dec 9 Mon Buzios, Brazil 8 AM 6 PM
Dec 10 Tue Ilha Grande, Brazil 8 AM 6 PM
Dec 11 Wed Parati, Brazil 8 AM 6 PM
Dec 12 Thu Sao Paulo (Santos), Brazil 8 AM 6 PM
Dec 13 Fri Porto Belo, Brazil 9 AM 6 PM
Dec 14 Sat Cruising the Atlantic Ocean
Dec 15 Sun Rio Grande, Brazil 8 AM 4 PM
Dec 16 Mon Punta Del Este, Uruguay 9 AM 6 PM
Dec 17 Tue Montevideo, Uruguay 8 AM 6 PM
Dec 18 Wed Buenos Aires, Argentina 8 AM
Dec 19 Thu Buenos Aires, Argentina Disembark 8 AM

Balkong lugar fra Euro 3 519,- pr person
Concierge lugar fra Euro 3 739,- pr person
Penthouse fra Euro 4 559,- pr person

I tillegg kan man velge ett av de to alternativene nedenfor
1. House Select drikkepakke(vin, musserende, øl til lunsj og middag)
2. Ombordkreditt USD 600,- pr lugar

send henvendelse

18. desember 2019, 10 netter Miami-Miami

Seilingsrute Insignia
Dec 18 Wed Miami, Florida, United States Embark 1 PM 5 PM
Dec 19 Thu Havana, Cuba 8 AM
Dec 20 Fri Havana, Cuba 11 PM
Dec 21 Sat Cruising the Caribbean Sea
Dec 22 Sun Cienfuegos, Cuba 7 AM
Dec 23 Mon Cienfuegos, Cuba 2 PM
Dec 24 Tue Santiago de Cuba, Cuba 10 AM
Dec 25 Wed Santiago de Cuba, Cuba 5 PM
Dec 26 Thu Cruising the Atlantic Ocean
Dec 27 Fri Nassau, Bahamas 8 AM 5 PM
Dec 28 Sat Miami, Florida, United States Disembark 8 AM

Balkong lugar fra Euro 4 339,- pr person
Concierge lugar fra Euro 4 599,- pr person
Penthouse fra Euro 5 629,- pr person

I tillegg kan man velge ett av de to alternativene nedenfor
1. House Select drikkepakke(vin, musserende, øl til lunsj og middag)
2. Ombordkreditt USD 600,- pr lugar

Visum til Cuba Euro 65 pr person belastes deres ombordkonto. Man må ha en av rederiets utflukter for å gå i land, man får ikke gå i land på egen hånd.

send henvendelse

19. desember 2019, 16 netter Buenos Aires-Santiago

Seilingsrute Marina
Dec 19 Thu Buenos Aires, Argentina Embark 1 PM 7 PM
Dec 20 Fri Montevideo, Uruguay 8 AM 8 PM
Dec 21 Sat Punta Del Este, Uruguay 8 AM 5 PM
Dec 22 Sun Cruising the Atlantic Ocean
Dec 23 Mon Puerto Madryn, Argentina 9 AM 6 PM
Dec 24 Tue Cruising the Atlantic Ocean
Dec 25 Wed Port Stanley, Falkland Islands 8 AM 7 PM
Dec 26 Thu Cruising the Atlantic Ocean
Dec 27 Fri Ushuaia, Argentina 8 AM 5 PM
Dec 28 Sat Cruising Around Cape Horn
Dec 29 Sun Punta Arenas, Chile 8 AM 6 PM
Dec 30 Mon Cruising the Chilean Fjords
Dec 31 Tue Cruising the Chilean Fjords
Jan 1 Wed Puerto Chacabuco, Chile 7 AM 4 PM
Jan 2 Thu Puerto Montt, Chile 9 AM 6 PM
Jan 3 Fri Cruising the Pacific Ocean
Jan 4 Sat Santiago de Chile (San Antonio), Chile Disembark 8 AM

Balkong lugar fra Euro 4 599,- pr person
Concierge lugar fra Euro 5 029,- pr person
Penthouse fra Euro 6 239,- pr person

I tillegg kan man velge ett av de to alternativene nedenfor
1. House Select drikkepakke(vin, musserende, øl til lunsj og middag)
2. Ombordkreditt USD 800,- pr lugar

send henvendelse

21. desember 2019, 16 netter Los Angeles-Miami

Seilingsrute Sirena
Dec 21 Sat Los Angeles, California, United States Embark 1 PM 11 PM
Dec 22 Sun Catalina Island, California, United States 7 AM 2 PM
Dec 23 Mon Cruising the Pacific Ocean
Dec 24 Tue Cabo San Lucas, Mexico 12 PM 7 PM
Dec 25 Wed Cruising the Pacific Ocean
Dec 26 Thu Acapulco, Mexico 12 PM 8 PM
Dec 27 Fri Cruising the Pacific Ocean
Dec 28 Sat Puerto Quetzal, Guatemala 7 AM 4 PM
Dec 29 Sun San Juan Del Sur, Nicaragua 12 PM 9 PM
Dec 30 Mon Puntarenas, Costa Rica 9 AM 10 PM
Dec 31 Tue Cruising the Pacific Ocean
Jan 1 Wed Panama Canal Daylight Transit
Jan 2 Thu Cartagena, Colombia 11 AM 7 PM
Jan 3 Fri Cruising the Caribbean Sea
Jan 4 Sat George Town, Cayman Islands 8 AM 3 PM
Jan 5 Sun Cruising the Straits of Florida
Jan 6 Mon Miami, Florida, United States Disembark 8 AM

Balkong lugar fra Euro 5 319,- pr person
Concierge lugar fra Euro 5 579,- pr person
Penthouse fra Euro 8 079,- pr person

I tillegg kan man velge ett av de to alternativene nedenfor
1. House Select drikkepakke(vin, musserende, øl til lunsj og middag)
2. Ombordkreditt USD 800,- pr lugar

send henvendelse

28. desember 2019, 11 netter Miami-Miami

Seilingsrute Insignia
Dec 28 Sat Miami, Florida, United States Embark 1 PM 6 PM
Dec 29 Sun Key West, Florida, United States 8 AM
Dec 30 Mon Key West, Florida, United States 11 PM
Dec 31 Tue Havana, Cuba 7 AM
Jan 1 Wed Havana, Cuba 1 AM
Jan 2 Thu Cienfuegos, Cuba 7 AM 5 PM
Jan 3 Fri Santiago de Cuba, Cuba 1 PM
Jan 4 Sat Santiago de Cuba, Cuba 7 PM
Jan 5 Sun Port Antonio, Jamaica 8 AM 4 PM
Jan 6 Mon Cruising the Atlantic Ocean
Jan 7 Tue Great Stirrup Cay, Bahamas 8 AM 6 PM
Jan 8 Wed Miami, Florida, United States Disembark 8 AM

Balkong lugar fra Euro 4 779,- pr person
Concierge lugar fra Euro 5 129,- pr person
Penthouse fra Euro 6 419,- pr person

I tillegg kan man velge ett av de to alternativene nedenfor
1. House Select drikkepakke(vin, musserende, øl til lunsj og middag)
2. Ombordkreditt USD 600,- pr lugar

Visum til Cuba Euro 65 pr person belastes deres ombordkonto. Man må ha en av rederiets utflukter for å gå i land, man får ikke gå i land på egen hånd.

send henvendelse
Se alle tilbud